Επικοινωνία

Θα μας βρείτε στην ακόλουθη διεύθυνση ή χρησιμοποιώντας τα παρακάτω στοιχεία επικοινωνίας:

ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ IKOS RESORTS
ΤΘ 132, 63200 Ελαιώνας Νέα Μουδανιά, Χαλκιδική Ελλάδα

Τηλ: +30 2373 095 100 | Φαξ: +30 2373 095 109
Email: info@ikosresorts.com

Παρακαλούμε επικοινωνήστε απευθείας με το υπεύθυνο τμήμα, ανάλογα με τις ανάγκες σας.

Κρατήσεις

Για συγκεκριμένα αιτήματα, παρακαλούμε ελάτε σε επαφή με:
Τηλ: +30 23730 95300 | Φαξ: +30 2373 095 310
* Κρατήσεις: reservations@ikosresorts.com

Assistant CRS Director

Dimitra Ganiari

Tel. +30 23730 95300 , e-mail: dganiari@ikosresorts.com

Central Reservations  Manager

Fotini Chatzichristaki

Tel. +30 23730 95300 , e-mail: fchatzichristaki@ikosresorts.com

Ikos Oceania

Elsa Chantzaridou, Reservations Executive

Tel. +30 23730 95300 , e-mail: echantzaridou@ikosresorts.com

Ikos Olivia

Anastasia Gourgoula, Reservations Executive

Tel. +30 23730 95300 , e-mail: agourgoula@ikosresorts.com

Ikos Dassia

Natalie Ferranti, Reservations Executive

Tel. +30 23730 95300 , e-mail: nferranti@ikosresorts.com

Ikos Aria

Sofia Nikolaidou, Reservations Executive

Tel. +30 23730 95300 , e-mail: sonikolaidou@ikosresorts.com

Ikos Andalusia

Tania Chouvarda, Reservations Executive

Tel. +30 23730 95300 , e-mail: tchouvarda@ikosresorts.com

Πωλήσεις & Μάρκετινγκ
Για συγκεκριμένα αιτήματα, παρακαλούμε ελάτε σε επαφή με:
Τηλ: +30 2373 095 318 | Φαξ: +30 2373 095 109
Email: info@ikosresorts.com

Chief Sales & Marketing Officer: Αντώνης Αβδελάς

Τμήμα Πωλήσεων

Sales Director: Mr Giannis Lemonas
Assistant Director of Sales Markets Development: Mr Periklis Gompakis
Assistant Director of Sales & Marketing Western Europe: Mr Konstantinos Sifakis
Assistant Director of Sales & Marketing IKOS IBERIA  : Ms. Nathalie Da Costa
Sales and Marketing Manager Eastern Europe: Ms Tatiana Avramova
Sales Executive Eastern Europe: Ms Svetlana Bikbaeva
Sales Manager Germany Austria Switzerland: Ms Christina Metentzi
UK Sales Manager: Ms Claire Griffiths
E-Commerce Manager: Mr Alexandros Vasileiou
E-Commerce Executive: Mr Vasilis Neochoritis
UK & Scandinavia Sales Executive & Wedding Manager: Ms Anna Wohlfart

Marketing Department

Marketing & Communications Manager: Νταίζη Μοδιάνο

UK Marketing Manager: Μαρία Μαχαίρα
Tel: +44 1923 245817
Mobile: +44 7956 881604
Fax: +44 871 247 7935

Russia & CIS General Representative: Γενική Αντιπρόσωπος Ρωσίας και ΚΑΚ: Irina Shorakhmedova
Tel: +7 495 7750043

Δημόσιες Σχέσεις

PR & Press Manager Greece/Cyprus: Γεωργία Δώδου

PR United Kingdom: Ophir PR Ltd
G2 18 Coda Centre, 189 Munster Rd, London SW6 6AW
Tel: T: +44 (0) 207 381 9808
E: alexandra@ophirpr.co.uk

PR Germany / Austria/ Switzerland: Wilde & Partner Public Relations GmbH
Nymphenburger Straße 168, 80634 München/Germany
E: info@wilde.de
Tel. +49 (0)89 – 17 91 90 – 0

PR France: Pascale Venot Bureau de Presse
6 Rue Paul Baudry, 75008 Paris, France
Phone: +33 1 53 53 40 50

PR Benelux
INTO THE SAILS Travel Marketing, PR & Trade Services
E: liesbeth.balthazar@intothesails.com
Tel: +32 497 74 89 86

Ikos Resorts

Ikos Oceania: +30 23730 95100

Ikos Olivia: +30 23714 40000

Ikos Dassia: +30 26610 93352